ŞARK İNŞAAT

ŞARK İNŞAAT 1999 yılında yönetim kurulu başkanı Erol  SELÇUK tarafından Erzurum’da kurulmuştur. Firmamız 580m² mağaza, 389m² ofis, 4500m² açık ve kapalı depolama alanları ile faaliyet göstermektedir. Hayata geçirdiği başarılı projeler ile inşaat sektöründe bilinen ve önde gelen bir marka olmuştur. İlk olarak nalbur  yapılar ile başlayan faaliyetleri daha sonra çeşitlilik kazanarak konut projeleri, iş merkezleri, alışveriş merkezleri, fabrikalar, okullar, hastaneler, endüstriyel tesisler, toplu konutlar, villalar  işleri gibi geniş bir alana yayılmıştır. Şark İnşaat geleceğe yönelik geliştirdiği projeleri ile konforlu ve modern yaşam konseptini estetik mimari ile buluşturmayı amaçlamaktadır. Sürekli gelişen dünyada kendini daima yenileyen Şark İnşaat, daima daha ileriyi hedeflemektedir..

 

Gerçekleştirdiği her projede kaliteli hizmet vermeyi amaç edinen Şark inşaat, engin tecrübesi, binlerce çalışanı, dinamik ve deneyimli kadrosu, sağlam finansman kaynakları, 21. yüzyılın küreselleşen ekonomisinde yüksek kalitedeki hizmetleri ve yarattığı sinerji ile Türk İnşaat Sektöründe pay sahibi olmayı her zaman hedef olarak benimsemiştir.

VİZYON – MİSYON


Yurtiçi ve yurtdışında sektörle ilgili gelişmeleri takip eden, bunları yaptığı işlere taşıyan, sektöründe lider, uluslararası standartlarda bir firma olmak.

Hizmet verdiğimiz kişi ve kurumlara, güvenilir ekonomik ve kullanışlı yapıları hızlı sunarak, onlarla beraber gelişen ve büyüyen dinamik bir firma olmak.